Weekendafsluiting A9 tussen Badhoevedorp en Holendrecht
Van vrijdag 24 oktober 20.00 uur tot maandag 27 oktober 5.00 uur is de A9 in beide richtingen afgesloten tussen knooppunt Badhoevedorp en knooppunt Holendrecht. Rijkswaterstaat past de weginrichting aan. Verkeer wordt omgeleid via andere snelwegen en provinciale wegen.
Periode
Verkeershinder
De A9 is in beide richtingen afgesloten tussen knooppunt Badhoevedorp en knooppunt Holendrecht. Vanaf oprit 5b Stadshart is de A9 richting Badhoevedorp weer open. De extra reistijd kan oplopen tot meer dan 30 minuten
Omleidingen
- Rijkswegen: via A4, A10 en A2
- Provinciale wegen: via N231, N232 en N522
Meer informatie
Heeft u een vraag? Rijkswaterstaat is telefonisch bereikbaar op 0800 80 02 en via het e-mailadres 08008002@rws.nl. Of bezoek het belevingscentrum Amstelveen InZicht aan het Stadsplein 103 (boven de bibliotheek) voor informatie over het werk aan de verbreding van de A9 en het Stadshart. Of mail uw vragen over dit project naar inzicht@amstelveen.nl.
Wegwerkzaamheden op de kaart
Er wordt hard aan de weg gewerkt in Amstelveen. Bekijk alle afsluitingen en omleidingen op de kaart en gebruik de routeplanner om vertraging te voorkomen.