Afsluiting Beneluxbaan, Keerpuntweg en Ouverture

Status: In uitvoering

Van 17 april 15.00 uur tot en met 20 april 05.00 uur zijn de Beneluxbaan, de Keerpuntweg en de Ouverture afgesloten. Dit is nodig voor het inhijsen van liggers voor de nieuwe brug over de A9. Al het verkeer wordt omgeleid.

Periode

De werkzaamheden zijn van 17 april 15.00 uur tot en met 20 april 05.00 uur.

Verkeershinder

De Beneluxbaan, Keerpuntweg en Ouverture zijn gesloten voor al het verkeer. Dit geldt voor gemotoriseerd verkeer, (brom)fietsers en voetgangers.

Omleidingen

Gemotoriseerd verkeer

  • Het verkeer rijdt via Laan van Langerhuize
  • Via Burgemeester Boersweg
  • Via Oranjebaan
  • En andersom

Fietsers

  • U rijdt via de Ouderkerkerlaan
  • Via de Keizer Karelweg
  • Via Meander
  • Via de Van Heuven Goedhartlaan
  • En andersom

Openbaar vervoer

  • Tram 5 en 25 rijden tot Amstelveen Stadshart
  • Pendelbus 75 rijdt tussen Stadstuinen en Brink
  • Pendeltram 28 rijdt tussen Brink en Uithoorn Centrum

Meer informatie

Heeft u een vraag? Rijkswaterstaat is telefonisch bereikbaar op 0800 80 02 en via het e-mailadres 08008002@rws.nl. Of bezoek het belevingscentrum Amstelveen InZicht aan het Stadsplein 103 (boven de bibliotheek) voor informatie over het werk aan de verbreding van de A9 en het Stadshart. Of mail uw vragen over dit project naar inzicht@amstelveen.nl.

Wegwerkzaamheden op de kaart

Er wordt hard aan de weg gewerkt in Amstelveen. Bekijk alle afsluitingen en omleidingen op de kaart en gebruik de routeplanner om vertraging te voorkomen.