Verkeershinder Burgemeester A. Colijnweg
Er worden kabels en leidingen verwijderd aan de Burgemeester A. Colijnweg. De werkzaamheden vinden plaats in de berm en op de rijbaan. Er is geen afsluiting, maar er zijn tijdelijke verkeersmaatregelen.
Periode
Van donderdag 30 oktober tot en met maandag 15 december.
- Plaatsen barrier: donderdag 30 oktober tussen 07.00 uur en 16.00 uur
- Verwijderen barrier: maandag 15 december tussen 07.00 uur en 16.00 uur
Verkeershinder
Tijdens het plaatsen en verwijderen van de barrier geldt een rijdende halve rijbaanafzetting. Verkeer kan dan om-en-om passeren.
Op het parkeerterrein aan de Doorweg wordt gedurende de gehele periode 6 parkeerplaatsen afgezet. Tijdens het plaatsen en verwijderen (donderdag 30 oktober en maandag 15 december) worden er aanvullend nog 6 parkeerplaatsen afgezet.
Contact
Neem bij vragen contact op met Dick Pieterse via het algemene nummer 020 540 49 11.
Wegwerkzaamheden op de kaart
Er wordt hard aan de weg gewerkt in Amstelveen. Bekijk alle afsluitingen en omleidingen op de kaart en gebruik de routeplanner om vertraging te voorkomen.