Weekendafsluiting A9 Badhoevedorp – Holendrecht
Status:
In uitvoering
De A9 is twee weekenden afgesloten tussen knooppunt Badhoevedorp en knooppunt Holendrecht. Dit is nodig voor het verbreden van de verbindingsweg bij Holendrecht en voor onderhoudswerkzaamheden.
Periode
- Vrijdag 30 januari 20.00 uur tot maandag 2 februari 05.00 uur
- Vrijdag 6 februari 20.00 uur tot maandag 9 februari 05.00 uur
Zo wordt u omgeleid
U wordt omgeleid via A4 – A10 – A2. Deze route wordt aangegeven met borden en digitale informatiepanelen (DRIP’s).
Meer informatie
Heeft u een vraag? Rijkswaterstaat is telefonisch bereikbaar op 0800 80 02 en via het e-mailadres 08008002@rws.nl. Of bezoek het belevingscentrum Amstelveen InZicht aan het Stadsplein 103 (boven de bibliotheek) voor informatie over het werk aan de verbreding van de A9 en het Stadshart. Of mail uw vragen over dit project naar inzicht@amstelveen.nl.
Wegwerkzaamheden op de kaart
Er wordt hard aan de weg gewerkt in Amstelveen. Bekijk alle afsluitingen en omleidingen op de kaart en gebruik de routeplanner om vertraging te voorkomen.