Weekendafsluiting A9 tussen Holendrecht en Stadshart
Status:
In uitvoering
Van vrijdag 31 oktober tot maandag 3 november is de A9 (noordbaan) afgesloten tussen knooppunt Holendrecht en afrit 5-Stadshart. Rijkswaterstaat past in deze periode de weginrichting aan. Houd rekening met omleidingen en extra reistijd.
Periode
Van vrijdag 31 oktober 20.00 uur tot maandag 3 november 5.00 uur.
Verkeershinder
- De A9 (noordbaan) is afgesloten tussen knooppunt Holendrecht en afrit 5-Stadshart
- Vanaf oprit 5b-Stadshart is de A9 richting Badhoevedorp weer open
- In de nacht van zaterdag 1 november 23.00 uur tot zondag 2 november 7.00 uur is de hele A9 tussen knooppunt Holendrecht en knooppunt Badhoevedorp afgesloten
- Verkeer wordt omgeleid via de A4, A10 en A2
- Extra reistijd kan oplopen tot meer dan 30 minuten
Meer informatie
Heeft u een vraag? Rijkswaterstaat is telefonisch bereikbaar op 0800 80 02 en via het e-mailadres 08008002@rws.nl. Of bezoek het belevingscentrum Amstelveen InZicht aan het Stadsplein 103 (boven de bibliotheek) voor informatie over het werk aan de verbreding van de A9 en het Stadshart. Of mail uw vragen over dit project naar inzicht@amstelveen.nl.
Wegwerkzaamheden op de kaart
Er wordt hard aan de weg gewerkt in Amstelveen. Bekijk alle afsluitingen en omleidingen op de kaart en gebruik de routeplanner om vertraging te voorkomen.