Bezwaar maken tegen parkeerboete

Algemeen

Een parkeerboete (ofwel naheffingsaanslag) ontvangt u per post van de organisatie Cannock. Als u het niet eens bent met de parkeerboete, kunt u bezwaar maken via het contactformulier op hun website. Let op, u moet de parkeerboete wel betalen. U krijgt geen recht op uitstel.

Dit moet u weten

  • Een bezwaar maken doet u binnen 6 weken na ontvangst van de parkeerboete
  • Bij foutparkeren ontvangt u een verkeersboete (ofwel beschikking) van het Centraal Justitieel Incassobureau. Die krijgt u ook bij bijvoorbeeld door rood rijden of te hard rijden. Op de website van het Openbaar Ministerie leest u hoe u hiertegen bezwaar maakt

Kosten

De hoogte van de parkeerboete staat in de brief die u thuis ontvangt. Dit is afhankelijk van de overtreding en het geldende parkeertarief.

Vergissing gemaakt?

Bij de gemeente Amstelveen kijken we eerst samen naar mogelijkheden om het op te lossen. Lees hier meer over op de pagina Vergissing gemaakt.